Zadzwoń 503 161 753,, 535 762 546
Czynne: pon..-pt - 7.00-16.00 |

Płynny wosk Caramba Magic Wonder (400ml)

kod produktu: 6311161

producent: Caramba


-
+

Magic Wonder CARAMBA jest płynnym woskiem, który podczas jednego procesu roboczego czyści, pielęgnuje i zabezpiecza gładkie powierzchnie bez wstępnego czyszczenia. (powierzchnia nie powinna być zanieczyszczona piaskiem lyb zabrudzeniami , które moga doprowadzić do porysowania lakieru przy nakładaniu!) Dodatkowe nakładanie nie jest konieczne. W odróżnieniu od wielu wosków dostepnych na rynku, nakładanie jest bardzo łatwe i efektywne (aerozol) a zaschnięty wosk usuwa się bez użycia znaczacej siły. Zalecany do nowych oraz mało zniszczonych powłok lakierniczych - z uwagi na niską ścieralność.

Wosk Magic Wonder świetnie chroni też inne powłoki malowane / emaliowane i gładkie powierzchnie - jak np: drzwi wejściowe czy blaty (w tym szklane i akrylowe) chroniąc przed osiadaniem brudu i pozostawianiem odcisków palców czy zacieków.

Właściwości: Oferuje optymalne wykończenie na wysoki połysk i wielomiesięczną ochronę. Można go stosować na powierzchniach lakierowanych, chromowanych, tworzywie sztucznym itd. Magic Wonder zawiera silikon. Jest łatwy w polerowaniu - ręcznie lub z użyciem mechanicznej polerki Jest bezpieczny dla nowych lakierów - Nie zawiera dodatkowych czynników ściernych Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość na niezbyt duzą powierzchnię aby uniknąc zbyt szubkiego zaschnięcia wosku przed rozprowadzeniem. Przetrzeć szmatką z mikrofazy dla równomiernego rozprowadzenia i odczekać parę minut do zachnięcia warstwy. Po wyschnięciu, wypolerować inną, czystą szmatką z mikrofazy lub bawełny.

Wosk można również nakładać w 2 cienkich warstwach dla uzyskania lepszego efektu i dłuższej trwałości powłoki ochronnej.

  Produkt miesiąca!

  • Super oferta
   Wyróżniony

   MILWAUKEE M18CHM-902C Młotowiertarka SDS-Max 6,1J 18V 9,0Ah Li-Ion w walizce

   2899.11 PLN