Zadzwoń 535 762 546
Czynne: pon..-pt - 7.00-16.00 |
Milwaukee - Autoryzowany dealer

Autoryzowany dystrybutor Milwaukee

Firma Proton jest w zacnym gronie autoryzowanych dystrybutorów produktów Milwaukee. Firma posiada szeroką gamę narzędzi Milwaukee. Oferta obejmuje narzędzia zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

W naszej ofercie znajdują się:

  • Elektronarzędzia sieciowe: szlifierki kątowe, młoty udarowe, klucze udarowe, młotowiertarki, młoty wyburzeniowe, młoty kujące, wiertarki, wiertarki udarowe, wiertnice diamentowe, szlifierki, polerki, piły szablaste, pilarki tarczowe, wyrzynarki, odkurzacze.
  • Elektronarzędzia akumulatorowe: zakrętarki udarowe, piły i pilarki, opalarki, młoty, młotowiertarki, wiertarko-wkrętarki, zakrętarki, klucze udarowe, młoty montażowe, wiertnice magnetyczne, gwoździarki, zszywacze, nitownice, grzechotki, wyrzynarki oraz obcinarki do rur miedzianych.
  • Akcesoria: akumulatory, ładowarki, komplety baterii, walizki i tormy packout, plecaki i pasy z narzędziami, rękawice robocze, tarcze do cięcia i szlifowania, papier ścierny.
  • Klucze nastawne i do rur.
  • Narzędzia pomiarowe: taśmy miernicze, dalmierze, mierniki dla elektryków, miarki składane.
  • Szczypce czołowe i do obcinania kabli.
  • Wiertła do metalu.

Jako autoryzowany dystrybutor Milwaukee oferujemy Program Milwaukee Platinum dla firm, które planują zakup narzędzi. Wystarczy zgłosić chęć przystąpienia przez nasz formularz, a nasi profesjonalni doradcy skontaktują się z Tobą. Po wstępnej rozmowie zespół Milwaukee przeprowadzi weryfikację czy Twoja firma spełnia warunki potrzebne do przystąpienia do programu.Usługa jest aktywna przez 48, 36, lub 24 miesiące w zależności od wybranej opcji. W przypadku awarii maszyny wystarczy zlecić chęć naprawy na stronie. Dedykowany zespół serwisowy potraktuje twoją naprawę priorytetowo i dokona naprawy w ciągu jednego dnia roboczego.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY USŁUGĄ
MILWAUKEE PLATINUM

Zostaw nam swój adres email - Skontaktujemy się z tobą!