Zadzwoń 503 161 753,, 535 762 546
Czynne: pon..-pt - 7.00-16.00 |

POLECANE KATEGORIE

Elektronarzędzia

czytaj więcej

Narzędzia ręczne

czytaj więcej
Narzędzia ręczne

Zakrętarki dynamometryczne

czytaj więcej

Oferta specjalna

Szczegolnie polecamy w tym miesiącu: następujące produkty:

Narzędzia to nasza specjalność

Wybierz narzędzia dla swojej firmy

Doświadczwenie, troska o nieustanny rozwój oraz indywidualne podejście do Klienta sprawiają, że wiemy, jakie cechy najbardziej liczą się przy pracy narzędziami: jakość, niezawodność, moc, ergonomia i komfort obsługi. Do tego dochodzi osprzęt i wyposażenie dodatkowe, dzięki którym możemy zaoferować naszym Klientom rozwiązanie w każdej sytuacji. Przejrzyj nasze produkty na www.proton-narzedzia.pl

W naszym sklepie mamy szeroki wybór narzędzi przeznaczonych zarówno do amatorskiego i profesjonalnego użytku w przystępnej cenie i z dopasowanym osprzętem. W bogatej ofercie znajdziesz sprzęt odpowiedni dla Ciebie – o właściwym stosunku ceny do jakości i wydajności. Na naszej stronie mamy szeroki wybór narzędzi wraz z opisem ich parametrów, a także porady dotyczące tego jak wybrać odpowiedni sprzęt. W razie pytań, zawsze możesz skontaktować się z naszym doradcą.

Mocne filary

Jeśli rozpoczynasz budowę, robisz remont, jesteś zapalonym majsterkowiczem, bądź do codziennej pracy potrzebujesz profesjonalnych narzędzi, wszystko czego potrzebujesz jest w dziale: elektronarzędzia i narzędzia ręczne. Znajdziesz u nas również osprzęt i akcesoria niezbędne dla firmy a każdej branży.

Katalog producentów

Klucze Młotki szczypce pilniki pęsetyGedore
Katalog Facom szczypce klucze młotki
Gedore no spark
Gedore Red
Milwaukee
Hazet
Ochsenkopf
Wiha
Ruko
King Tony
Skamet
Ledlenser
Torqueleader
Walizki narzędziowe B&W International
Caramba
Adler
Podnośniki i siłowniki hydrauliczne Yale

Kilka słów o firmie Proton

Jesteśmy firmą, która powstała na fundamentach doświadczenia, fachowej wiedzy i nowoczesnego podejścia do branży narzędziowej. Nasza historii rozpoczęła się w lipcu 2011 roku i od tamtej pory sukcesywnie staramy się poszerzać naszą ofertę oraz doskonalić świadczone przez nas usługi. Koncentrujemy się na dostarczaniu profesjonalnych narzędzi cenionych i uznanych na światowym rynku narzędzi z takich segmentów, jak: pneumatyka, narzędzia ręczne, elektronarzędzia, narzędzie pomiarowe

Wybierani przez nas producenci wyróżniają się innowacyjnym podejściem do tworzenia narzędzi praktycznych i ułatwiających codzienną pracę oraz wysoką jakością produktów, co przekłada się na ich bezawaryjność i możliwość długoletniego stosowania. Wszystkie proponowane przez nas narzędzia odznaczają się proporcjonalnością jakości do ceny z uwzględnieniem aktualnych możliwości i potrzeb rynkowych. Rozbudowana oferta handlowa pozwala nam na świadczenie usług w sposób kompleksowy, od poznania preferencji klienta po ich analizę i prezentację oferty po wybór najlepszego rozwiązania. Gwarantujemy szybką realizację zamówień i współpracę opartą na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.