Zadzwoń 503 161 753,, 535 762 546
Czynne: pon..-pt - 7.00-16.00 |

Preparat nie zamarzający do czyszczenia szyb [koncentrat -55°C] (25L)

kod produktu: 609225

producent: Caramba


-
+

Właściwości: Preparat niezamarzający do czyszczenia szyb CARAMBA służy jako dodatek do układów spryskiwania szyb i reflektorów do gruntownego, nie powodującego smug czyszczenia szyb, zapobiegający zamarzaniu całego układu spryskiwania szyb. Skuteczność czyszczenia jest wg opinii DEKRA „bardzo dobra”. Jako koncentrat zapewnia bezpieczną ochronę przed zamarzaniem do -55°C. Zgodnie z opinią DEKRA nie jest agresywny dla powierzchni lakierowanych, metalowych,gumowych i z tworzyw sztucznych i nie powoduje pęknięć naprężeniowych szyb rozpraszających reflektorów z poliwęglanu. DEKRA potwierdza stabilność preparatu niezamarzającego do szyb CARAMBA w przypadku twardej wody i jego przydatność do stosowania w dyszach spryskiwaczy.

Sposób użycia: Preparat niezamarzający do czyszczenia szyb CARAMBA zmieszać z wodą z uwzględnieniem temperatur zewnętrznych celem uzyskania odpowiedniej ochrony przed zamarzaniem. Dla ochrony przed zamarzaniem rozcieńczamy • do -20°C w stosunku 1:1 • do -10°C w stosunku 1:2 Latem wystarczający jest stosunek mieszanki 1:5.

Uwaga!! Ze względu na niski punkt zapłonu w stanie nierozcieńczonym trzymać z dala od źródeł zapłonu i zapewnić odpowiednią wentylację. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim promieniowaniem słonecznym.

  Produkt miesiąca!

  • Super oferta
   Wyróżniony

   MILWAUKEE M18CHM-902C Młotowiertarka SDS-Max 6,1J 18V 9,0Ah Li-Ion w walizce

   2899.11 PLN