Zadzwoń 535 762 546
Czynne: pon..-pt - 7.00-16.00 |

8568 - 10 Klucz dynamometryczny Dremometer DR

kod produktu: 7691850

kod EAN: 4002805856819

producent: Gedore

kod producenta: 7691850

model producenta: 8568 - 10


-
+

Czworokąt napędowy
› Czworokąt napędowy oraz punkt obrotu dźwigni napędowej w przypadku DREMOMETER leżą w jednej osi › Zalety: W każdym przypadku zostaje zachowana absolutna dokładność. Także wtedy, kiedy narzędzie uchwycone jest poza uchwytem lub zastosowano przedłużkę rękojeści. › Co zapewnia wysokie bezpieczeństwo zastosowania oraz zmniejszenie obciążenia fizycznego użytkownika.
Łańcuch dźwigni
› Wbudowany łańcuch dźwigni zmniejsza obciążenie mechanicznego układu pomiarowego do minimum, który dzięki temu posiada szczególnie dużą czułość. › Zalety: wysoka dokładność w połączeniu z długą żywotnością. › Ekstremalnie małe zużycie
Podwójny czworokąt
› DREMOMETER na życzenie z podwójnym czworokątem (oprócz typu F). Ponadto do dyspozycji znajdują się osobne grzechotki nasadzane do prawie wszystkich modeli (oprócz typu F). › Zalety: kontrolowane dociąganie w lewo i praca w ciasnych pomieszczeniach nie stwarzają problemu.
Skala
› Dwie skale na każdym DREMOMETER wskazują wartość N·m oraz najczęściej stosowane jednostki anglo- amerykańskie (typy E - F bez skali podwójnej). › Zalety: dokładne odczytywanie także w jednostkach lbf·in lub lbf·ft. › Prosta obsługa - szybkie i pewne dociąganie z momentem obrotowym
Uchwyt
› Uchwyt dopasowany do ręki pozwala na bezpieczną, niewymagającą dużego wysiłku pracę, a konstrukcja DREMOMETER wykonana w całości z metalu jest bardzo sztywna. › Zalety: wysoka niezawodność także przy długotrwałym zastosowaniu.
Certyfikat kontroli
› Wszystkie DREMOMETER dostarczane są z certyfikatem kontroli zgodnie z DIN EN ISO 6789:2003. › Zalety: gwarantowana dokładność: +/- 3 % w stosunku do wartości nastawionej na skali. Wymogi zawarte w normie (+/- 4%) są spełnione w nadmiarze.

    • Skala: 10 N·m / 10 lbf·in
    • Zakres momentu Nm: 155-760 Nm